בלה יקותיאל היא מעצבת פנים מיוחדת במינה. שילוב של אישיות קסומה, מלאת טוב לב, יושרה, עדינות, אמינות, חשיבה יצירתית יוצאת דופן, יכולת להרגיש את הלקוחות ולזהות את הצרכים בצורה הכי עמוקה ומדויקת שיש ולהתאים את הסגנון של הבית, מהותו והאופי שלו בצורה כל כך מותאמת וסינרגית בין אישיות הלקוחות לבין אופיו של הבית.
בלה הרחיבה לי יחידת דיור של 35 מטר לדירת בוטיק מהממת וטוסקנית של 70 מטר בצורה כל כך מקצועית, כמו כנפי האקורדיון שמתרחבים להם באופן טבעי תוך כדי ניגון של נגן אקורדיון מוכשר ביותר.
בתהליך הכנת השרטוטים הייתי שותפה פעילה ובלה מתייעצת ומשתפת בכל צעד ושעל. בצורה הכי נעימה ורגישה והרגשתי שאנחנו עובדות ויוצרות יחד את פינת החלומות שלי. בלה ידעה שהיא עובדת מול מישהי שאין לה גבולות מבחינת ההשקעה שכדאי להשקיע בדירה כזו והפגינה אסרטיביות וחשיבה אקונומית יוצאת דופן על מנת לחסוך לי כמה שיותר משאבים כספיים מבלי להפחית ולו בפריט אחד ואיכותו. בלה יודעת לבחור אנשי מקצוע מאד צנועים ומקצועיים, אנושיים וזמינים וזה תורם מאד לתהליך, זרימתו ואיכותו.
לכל חנות שהלכנו לבחור קרמיקה, כלים סניטריים, מטבח ועוד, רואים עד כמה בלה אהובה והיא מתקבלת בכזה חום והתלהבות כי פשוט כיף לעבוד איתה.
תודה לבלה על מי שאת עבורי כאדם, כמעצבת פנים, כסטייליסטית, כמודל להשראה ואמונה שטוב לב ואמינות הם המשאבים הכי חשובים בנפשו של האדם ואת ניחנת בהם בעוצמות נדירות ובזכות זה את המעצבת שאבחר תמיד בכל שינוי שאעשה בחלקת אלוהים שלי.

תודה על היותך חלק מחיי.

סיגל מיוסט בירן, צורית-משגב